Všetky ceny uvedené nižšie sú orientačné. Presnú cenu Vám určíme podľa bližšej špecifikácie jednotlivých požiadaviek pre Vaše podujatie.

Firemné akcie

od 200€

 • Ponúkame Vám kompletné riešenie prípravy firemného večierku pripraveného podľa Vašich požiadaviek. Spokojní budú Vaši zamestnanci aj klienti.
  KONTAKTUJTE NÁS

Plesy

od 320€

 • S prípravou kompletného programu plesových slávností máme dlhoročné skúsenosti, ktoré sa odzrkadľujú na spokojnosti našich klientov.
  KONTAKTUJTE NÁS

Menšie eventy

od 150€

 • Zažite Vaše podujatie na vysokej úrovni. Máme mnoho skúseností s organizáciou rôznych podujatí. Všetko pripravíme na mieru podľa Vašich predstáv. Zažite podujatie, ktoré si budú ľudia pamätať.
  KONTAKTUJTE NÁS

Koncerty

od 200€

 • Pre Váš koncert Vám zabezpečíme spoľahlivý tím šikovných technikov spolu s kvalitným technickým vybavením.
  KONTAKTUJTE NÁS

Dj služby

od 120€

 • V našom tíme máme k dispozícií troch talentovaných Dj-ov, ktorí sú zárukou kvalitnej hudby a zábavy. Po dobu celého eventu budú hrať Vami určenú hudbu .
  KONTAKTUJTE NÁS

Osvetlenie

od 150€

 • Súčasťou vydarených akcií je kvalitné a dobre premyslené osvetlenie, často iba podvedome, ale aj menšiu akciu dokáže pozdvihnúť na iný level. Naše skúsenosti a profesionálne vybavenie Vám to zaručujú.
  KONTAKTUJTE NÁS

Ozvučenie

od 200€

 • V ozvučovaní sme dlhoroční profesionáli a investujeme do toho najlepšieho technického vybavenia. Je veľmi dôležité správne zvládnuť ozvučenie jednotlivých priestorov.
  KONTAKTUJTE NÁS

Foto / kamera

od 200€

 • Vydarenú akciu treba dôkladne zdokumentovať vo forme pekného videa a fotografií. Zabezpečíme pre Vás šikovných fotografov a kameramanov, ktorí Vám pripravia pamiatku na Váš event.
  KONTAKTUJTE NÁS

Transport

od 30€

 • Pre ten najväčší komfort účastníkov Vášho podujatia zabezpečujeme bezpečný a komfortný dovoz na akciu a odvoz naspäť. Ponúkame Vám viacero typov vozidiel a zabezpečíme rozvoz viacerých osôb súčasne.
  KONTAKTUJTE NÁS

Hostesky

dohodou

 • Ak na svojej akcii potrebujete pekné a príjemne pôsobiace slečny, ktoré budú reprezentovať Vašu firmu či produkt alebo počas akcie zabávať hostí, zabezpečíme pre Vás tie najspoľahlivejšie a najpríjemnejšie.
  KONTAKTUJTE NÁS

Stage/ parket

od 50€

 • Či už ide o koncert, ples, firemný večierok alebo iné spoločenské podujatie, ktoré sprevádza moderátor, prípadne sprievodný program, mali by byť viditeľní z celej sály. Preto pre Vás postavíme pódium alebo parket podľa potreby a vašich predstáv.
  KONTAKTUJTE NÁS

Výzdoba

dohodou

 • Správnou voľbou výzdoby sa dá vytvoriť tá správna a žiadaná atmosféra podujatia. Vizuálny aspekt celého eventu je veľmi dôležitý, a preto z miesta konania Vašej akcie vytvoríme miesto, ktoré si zamilujete.
  KONTAKTUJTE NÁS

Svadby

od 350€

 • Zabezpečujeme kompletné technické vybavenie, ako je ozvučenie, osvetlenie a DJ-ské služby, ktoré Vám zabezpečia vysnívanú svadobnú zábavu pre Váš veľký deň.
  VIAC INFO VYSNIVANYDEN.SK

Stužkové

od 350€

 • Zabezpečujeme kompletné technické vybavenie vašej stužkovej, ako je ozvučenie, osvetlenie a DJ-ské služby, ktoré zaručia kvalitnú zábavu na Vašej akcii.
  VIAC INFO VYSNIVANYDEN.SK

Súkromné akcie

od 250€

 • Náš skúsený tím Vám zostaví ponuku Vašej vysnívanej súkromnej akcie na mieru presne podľa Vašich predstáv a požiadaviek a zaručí Vám spokojnosť na strane Vašich klientov.
  VIAC INFO VYSNIVANYDEN.SK

Iné akcie

dohodou

 • Zostavíme Vám ponuku akcie na mieru presne podľa Vašich predstáv a požiadaviek. Nezáleží na tom o aký typ udalosti ide, vďaka našim dlhoročným skúsenostiam sa vieme postaviť každej výzve a v ničom nevidíme problém!VIAC INFO VYSNIVANYDEN.SK

FAQ - Najčastejšie otázky

Ako Vás kontaktovať?

Na kontaktovanie využite sekciu Kontakt, kde nájdete kontaktný formulár a uvedený email, telefón.

Robíte aj akcie na kľúč?

Áno, na Vašu akciu Vám vieme zabezpečiť kompletný servis od kapely, DJ-a, cez osvetlenie a ozvučenie, až po výzdobu a mnoho iného. Stačí si iba vybrať, kontaktovať nás a my Vám pripravíme akciu presne pre Vás.

Pôsobite na celom Slovensku?

Áno, primárne pôsobíme na strednom a západnom Slovensku kde máme aj sklady techniky, ale zabezpečujeme akcie aj na východnom Slovensku.

Ste spoľahliví a aké máte referencie?

Pracovali sme a pracujeme na množstve akcií pre veľké slovenské firmy, ale aj nadnárodné spoločnosti. Myslíme si, že to je zárukou našej kvality a spoľahlivosti. Referencie si môžete pozrieť v sekcii REFERENCIE a DOMOV.

Ako viem, že ste kvalitný a spoľahlivý?

Máme mnoho skúseností s organizovaním veľkého množstva akcií rozličného charakteru a radi Vám poradíme aj s Vašou akciou.

Ako zistím či máte voľný termín na našu akciu?

Stačí zavolať alebo napísať mail, viac v sekcii KONTAKT.