Lámavica Žilinských Študentov

Lámavica je jediná akcia v roku, na ktorej študenti po skúškovom období oslavujú ukončenie zimného a začiatok letného semestra s prichádzajúcou jarou na párty plnej kvalitnej hudby, nekonečnej zábavy a energie. Apollo Events každoročne pripravuje pre všetkých študentov Žilinskej univerzity najväčšiu akciu roka, kde sa môžu zabaviť na tých najlepších slovenských kapelách, ktoré sú doplnené legendami slovenskej Djskej scény.

 

Táto akcia sa koná s podporou Žilinskej univerzity a pre študentov je zvýhodnená cena vstupeniek. V spolupráci s partnermi akcie spravíme akciu, aká v Žiline nemá konkurenciu či po technickej, tak po hudobnej stránke. Preto sme hneď na prvom ročníku prekonali hranicu 1450 nadšených ľudí.

 

Pre všetkých návštevníkov je zabezpečená autobusová doprava zdarma a zvýhodnená cena na taxíky počas celého večera. Lámavica je akcia, ktorá v Žiline pozdvihuje študentský život na novú, doteraz nepoznanú úroveň!

1. Ročník

Všetky novinky zo sveta Lámavice sa dozviete na našom FB: ŽILINSKÍ ŠTUDENTI

lámavicaLogoYellow

0

Vystupujúcich umelcov

0

Návštevníkov

0

Partnerov

0

Staff

0

Litrov alkoholu

0

Hodín strávených organizáciou

Umelci

referencie

  • Milujem Polemic a na ich poslednom koncerte nebola ani zďaleka taká atmosféra, ako na Lámavici! Výborne zorganizované, žiadne dlhé prestoje, výborný výber sortimentu alkoholu a priestoru 🙂

    Natália Hrušková

  • Osvetlenie, ozvučenie, organizácia, výber umelcov na 1*. Takéto eventy by sa mali konať každý mesiac, je vidieť, že to nerobíte prvýkrát, teším sa na ďalšiu akciu!

    Ľuboslava Verešová

  • Konečne aj v Žiline poriadna akcia pre vysokoškolákov! Len tak ďalej, toto je párty na úrovni, konečne nie obyčajná diskotéka

    Nina Ševčíková

Galéria

Hashtag #Lamavica

Plagáty

Plagat_official