MyPapaya

My Papaya

My Papaya je v poradí už 5. ročníkom jedného z najočakávanejších a NAJVÄČŠÍCH festivalov v Žiline a v jej okolí. Aj vďaka vám sa tento festival modernej elektronickej hudby stal NEOPAKOVATEĽNÝM A JEDINEČNÝM ZÁŽITKOM PRE VIAC AKO 1300 ĽUDÍ každoročne! Táto open-air akcia sa každoročne koná v srdci Žiliny, priamo na pláži, ktorá je súčasťou obchodného domu Mirage.

Viac o akcii
Lámavica

Lámavica Žilinských Študentov

Lámavica je jediná akcia v roku, na ktorej študenti po skúškovom období oslavujú ukončenie zimného a začiatok letného semestra s prichádzajúcou jarou na párty plnej kvalitnej hudby, nekonečnej zábavy a energie. Apollo Events každoročne pripravuje pre všetkých študentov Žilinskej univerzity najväčšiu akciu roka, kde sa môžu zabaviť na tých najlepších slovenských kapelách, ktoré sú doplnené legendami slovenskej Djskej scény.

Viac o akcii
EG2A3896

My Papaya Underground Party

My Papaya Underground Party je úplne nový koncept, ktorý pokračuje v tradícii festivalu My Papaya v jedinečných undergroundových priestoroch počas zimných mesiacov.Veľkokapacitnú garáž sme premenili na miesto, ktoré mohlo v Žiline privítať najväčšie legendy slovenskej DJskej scény a v podzemnej garáži sme vytvorili atmosféru, na ktorú sa len tak ľahko nezabúda.

Viac o akcii
lamavica (3)

Najväčšia Bratislavská Krúžkovica

Už tretí rok sa baví veľa študentov priamo na Dunaji. Je reč o Plťke, na ktorej v spolupráci so Semestair organizujeme akciu pre viac ako 700 ludí. Jedná sa o jedinečnú párty s dvoma stage a tými najlepšími DJs. Každoročne sa robí otváračka letného semestru a otváračka zimného semestru. Každý správny študent vie, že na Plťke sa po 2 ráno nestane nikdy nič ,,dobré,,.

Viac o akcii
IMG_9700

Párty pod Dubom

Každoročne v spolupráci s hotelom Holiday Inn Trnava organizujeme a zabezpečujeme akciu s názvom Párty pod dubom. Profesionálne nasvietenie vonkajších priestorov pod holým nebom a výborná atmosféra je zárukou vynikajúcej párty plnej kvalitnej hudby, skvelých miešaných drinkov, a mnoho iného. Hotel Holiday Inn Trnava zabezpečil grilované špeciality a my sme celému večeru doplnili tú správnu tóninu.

Viac o akcii
3

Leto v Extreme Parku

V spolupráci s eXtreme Parkom Žilina sme počas leta zorganizovali a zabezpečili množstvo eventov, ktoré návštevníkom spríjemňovali horúce letné noci. Okrem výbornej hudby a skvelých DJov sme pre návštevníkov pripravili aj rôzne zaujímavé atrakcie, ako napríklad výstava historických veteránov značky ŠKODA, kde si ľudia mohli tieto veľmi vzácne automobily prezrieť a zatancovať si v rytme swingu a oldies.

Viac o akcii
apollo_logo_events

Beánia Žilinských Študentov - pripravujeme 2017

Udalosť pripravujeme...

Viac o akcii