Párty pod Dubom

2. Akcia

Každoročne v spolupráci s hotelom Holiday Inn Trnava organizujeme a zabezpečujeme akciu s názvom Párty pod dubom. Profesionálne nasvietenie vonkajších priestorov pod holým nebom a výborná atmosféra je zárukou vynikajúcej párty plnej kvalitnej hudby, skvelých miešaných drinkov, a mnoho iného. Hotel Holiday Inn Trnava zabezpečil grilované špeciality a my sme celému večeru doplnili tú správnu tóninu. Po veľmi úspešnom prvom ročníku sme sa rozhodli v tejto tradícii vďaka výborným ohlasom pokračovať, pretože je to ideálny spôsob ako stráviť piatkový večer plný prekvapení v kruhu priateľov, či známych!

Všetky novinky o PÁRTY POD DUBOM nájdete na FB

0

Vystupujúcich umelcov

0

Návštevníkov

0

Partneri

0

Staff

0

Litrov alkoholu

0

Hodín strávených organizáciou

referencie

  • Najskôr som myslel, že v hoteli to nebude nič moc, no mýlil som sa. Ten starý dub bol prekrásne nasvietený, DJs hrali super, určite prídem aj nabudúce.  

    Martin Mikolaj

  • Klobúk dole, toto v hoteli ešte nebolo. Nikde v Trnave sme nič podobné nevideli. Dobre zorganizovaná akcia, príjemné, super nasvietené prostredie a hudba na jednotku. Kedy je pokračovanie?    

  • Párty pod dubom... Skvelé drinky, výborná zábava. Potiahli sme do rána a pokračovali by sme kľudne aj ďalej, dúfam že to čoskoro zopakujete! ?  

    Jakub Letinský

Galéria

Plagáty

PartyPodDubom1
13435517_10150665750344975_2326299556005684992_n